Na kontaktoni

 • Të gjitha kategoritë
 • Automjete
  • Vetura
  • Kamionë
  • Autobus / Furgone
  • Rimorkio
  • Makina te demtuara per pjese rezerve
  • Automjete kampingu
  • Automjete bujqesore
  • Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
  • Autopjese dhe paisje
  • Pjese per Motore dhe Motoqikleta
  • Anije dhe skutera per uje
  • Biçikleta
  • Motore (mbi 50 cc)
  • Motoqikleta (nen 50 cc)
 • Patundshmeri
  • Shtepi / Vila
  • Apartment / Banesa
  • Dhoma
  • Shtepiza
  • Truall / Toke
  • Garazh
 • Elektronikë
  • Telefona celulare
  • Kompjutera
  • Pjese per kompjuter
  • Programe / Softuer
  • Shtesa per telefon celulare
  • TV / LCD / Plasma
  • Fotoaparate
  • Shtepiza loje
  • Lojra per PC / Videolojra
  • Audio / CD / Stereo
  • DVD / Blu-Ray Player
  • Shtesa per kompjuter
 • Shtepi & Familje
  • Teknik dhe paisje
  • Mobilje
  • Dekorime
  • Makina dhe vegla
  • Materiale ndertimi
 • Sport & Rekreacion
  • Paisje per sport
  • Instrumente muzikore dhe paisje
  • Kafshe shtepiake
  • Veshje / Kepuce / Ore
  • Libra / Revista
  • Bileta / Udhetime
  • Koleksione
 • Biznes & Punësime
  • Lokale / Punetori / Magazina
  • Biznes ne shitje / me qera
  • Makineri dhe inventare
  • Kafshe ferme
  • Sherbime
  • Punesime
 • Të gjitha vendet
 • Kosovë
  • Rajoni i Gjakovës
  • Rajoni i Pejës
  • Rajoni i Prishtinës
  • Rajoni i Prizrenit
  • Rajoni i Mitrovicës
  • Rajoni i Ferizajit
  • Rajoni i Gjilanit
 • Shqipëri
  • Rajoni i Tiranës
  • Rajoni i Durrësit
  • Rajoni i Vlorës
  • Rajoni i Kukësit
  • Rajoni i Shkodrës
  • Rajoni i Elbasanit
  • Rajoni i Dibrës
  • Rajoni i Fierit
  • Rajoni i Beratit
  • Rajoni i Korçës
  • Rajoni i Gjirokastrës
  • Rajoni i Lezhës
 • Maqedoni
  • Rajoni i Shkupit
  • Rajoni i Tetovës
  • Rajoni i Gostivarit
  • Rajoni i Kumanovës
  • Rajoni i Ohërit
  • Rajoni i Manastirit
  • Rajoni i Kerçovës
  • Rajoni i Prilepit
  • Rajoni i Strumicës
  • Rajoni i Velesit
  • Rajoni i Koçanit
  • Rajoni i Kavadarit
  • Rajoni i Gjevgjelit
  • Rajoni i Shtipit
Shfaq filterat e kërkimit

Kategorite:
Çmimi:


Nga
deri

Vendi:

Te gjitha
MOLER 0.50 m² RENOVIME
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLER...
Sot 10:47
Me Marreveshje
Prishtinë
MOLER NGJYROSJE FASADA LLAQE KNAUF ETJ
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLER...
Sot 10:45
Me Marreveshje
Prishtinë
MOLER NGJYROSJE 0.50 m²
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEP...
24 maj 21:43
Me Marreveshje
Prishtinë
MOLER 0.50 m²
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEP...
24 maj 21:42
Me Marreveshje
Prishtinë
MOLER NGJYROSJE FASADA LLAQE KNAUF ETJ.
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEP...
24 maj 21:41
Me Marreveshje
Fushë Kosovë
MOLER NGJYROSJE RENOVIME ETJ
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEP...
24 maj 21:40
Me Marreveshje
Prishtinë
Nokia Lumia 900
Shes nokia lumia 900 ne gjendje te mire. Celulari eshte pak i perdorur ekrani eshte me screen protector prandaj nuk e...
24 maj 13:55
150 Lek
Elbasan
iPhone 6+ 128GB Gold...USD530 /Samsung Galaxy S6 ....USD450
wholesales price .....buy 3 get 1 free ..../ iPhone 6+ 128GB Gold...USD530 / iPhone 6+ 64GB Gold ...USD500 / iPhone...
23 maj 23:03
350 €
Gjakovë
jap me qera depon 250 metra katrore
jap me qera lokali 250 metra katrore ashte i pershtateshe per puntori depo etj mund te hyhet mrenda me pikap kombi pirun...
23 maj 15:26
230 €
Shes 15 ari truall ne Fushe Kosove
Shes 15 ari truall ne Fushe Kosove Vendi i truallit është tek vendi X i shënuar me të kuqe. Çmimi sipas marrëveshj...
23 maj 14:25
Me Marreveshje
Fushë Kosovë
IPhone 6 Te Ri ( okazion )
-Shiten IPhone 6 te Ri GOLD - Operating System , upgradable - Processor Dual-core 1.4 GHz Cyclone (ARM v8-based) - R...
23 maj 11:24
190 €
Tiranë
Shitet shtepia Fushe Kosove
Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë (mbrapa Murebestit), me sipërfaqe 230m2 + Taras prej 120m2. Shtëpia ka sallo...
22 maj 16:40
Me Marreveshje
Fushë Kosovë
MOLER 0.50 m² FASADA LLAQE KNAUF
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLER...
22 maj 15:37
Me Marreveshje
Fushë Kosovë
MOLER 0.50 m² FASADA LLAQE KNAUF ETJ .
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLER...
22 maj 15:30
Me Marreveshje
Prishtinë
Gjirime Profesjonale
Ofert specjale gjat ketij sezoni per ju që dëshironi të keni ekip cilsor në incizimin dhe fotografimin e Dasmes, Fej...
22 maj 10:50
Me Marreveshje
Prishtinë
Banesa ne Ulpiane
Shitet Banesa ne Ulpiane Sol -II- kati 12 Nr.51Banesa ka Sallon, nje dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon.Per informa...
21 maj 17:55
Me Marreveshje
Prishtinë
Fellne te REJA 16 per Audi a4 a6 Passat, golf 5 6
Shes fellne 16 per Audi dhe VW Jon Te REJA me goma vere Shum te MiraFellnet jane teper te rujtne si ana e jashtme ashtu ...
21 maj 17:55
230 €
Prishtinë
LOKAL me QIRA ne BREGDILLIT te STACIONI nr 4*
Leshoj lokal me Qira ne Breg Dillit, te Stacioni nr 4, te banesat e bardhe , sip.50m2, i pershtatshem per zyre, ordinanc...
21 maj 17:55
250 €
Prishtinë
Vw Golf 5 1.9 TDI -04
Shitet Golfi ne gjendje perfekte eshte i vitit 2004, navigacion, drita te mjegulles etj...Per me shume kontaktoni ne ket...
21 maj 17:55
7300 €
Gjilan
WW Golf 3 ben/plin -92 RKS 11 muj
Shitet dhe ndrrohet golf 3 benzin plin 1.4 viti 92 me regjistrim deri me 27-02-2016 golfi a ne gjendje shum shu...
21 maj 17:55
1400 €
Skënderaj
Banesa me qira ne Breg Dillit per Mergimtar
Jepet Banesa me qira ne Breg dillit te xhambazt sakt te furra qerimi 2 mbrapa restaruant ciao 4 kati perdhez rendijta Dy...
21 maj 17:54
Me Marreveshje
Prishtinë
DYQAN AFARIST ME QIRA 85M2 TE KATER LLULLAT ```
LESHOHET ME QIRA DYQAN AFARIST 85M2 TE KATER LLULLAT, PRISHTINE, AFER XHAMISE. LOKACIONI: AFER XHAMISE SE KATER LLULLAVE...
21 maj 17:54
250 €
Prishtinë
CITROEN C5 DIZEL 2 2 VITI 2005 ``` -05
CITROEN C5 DIZEL 2 2 VITI 2005 VETURA NE GJENDJE TE MIRE, E REGJISTRUAR NE TABELA RKS. NDERRIM I MUNDSHEM.Prona PLUS+37...
21 maj 17:54
5300 €
Prishtinë
BANES me QIRA perballe SANTES mbi Raiffesein BANK**
Banes me Qira perball santes mbi Raifffeisen Bank ne katin e 10-te posedon lifit,e mobiluar ne tersi me kushte te mira, ...
21 maj 17:54
200 €
Prishtinë
PASSAT 1.9 TDI HAJLLAJN MOD 2002 LEKUR KLIMTRONIK
SHES PAASAT 1.9 TDI MODELI HAJLLAJN PASATI KA SUPER GJENDJE TE MIR TEKNIKEPASSATI KAKLIMEN TRONIK FUNKSIONALEFELLNE TE H...
21 maj 17:54
Me Marreveshje
Prishtinë
TRUALLI NE SHITJE
Shitet trualli me 562m katror, toka e ka kanalizimin, rrymen afer, ujsjellsin afer.Eshte shum e pershtatshme per banim,k...
21 maj 17:54
Me Marreveshje
Gjilan
Qmimi Fix. Fellnet 16 Coll Audi Golf 5 6 7 Pasat
Shiten Fellgat jan Shum Shum të rujtne dhe te mira.Si ana e jashtme edhe mrenshmja jan pos me kan te Reja.FELLNETj...
21 maj 17:54
111 €
Prishtinë
Blej Telefona (Iphone, Samsung)
Blej telefona psh iphone 4s ne gjendje te rregullt blej edhe iphone me wi fi defekt...blej Iphone 4s 5 5s 6 edhe 6+ po ...
21 maj 17:54
Me Marreveshje
Gjakovë
URGJENT BANESA 111M2 KATI 8 MATI 1```
SHITET BANESA 111M2 KATI 8 MATI ME STRUCTURE: DHOME DITE ME KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO, SHPAJZ, BALLKON I MADH.Ç...
21 maj 17:54
470 €
Prishtinë
Opel Vectra 2.2cc DTI Ecotek - Full extra
Shes Opel Vectra 2.2cc DTI ( Dizell ) Ecotek motorr , 125 PS , Viti i prodhimit 12/2002 , Ngjyr kaltert e mbyllt metalik...
21 maj 17:54
3800 €
Ferizaj
Peugeot 806 2.0 Diesel -00 viber: +37745203506
Peugeot 806 2.0 Diesel; Viti 2000; Klima-automatik; 7 ulese; 4 goma te dimrit dhe 4 goma te veres me fellne te Peugeot. ...
21 maj 17:54
4250 €
Prishtinë
Iphone 4s 16 Giga sapo ardhur nga Zvicrra
Shitet Iphone 4s i bardh ne gjendje perfekte shummm i rujtum 16 giga full UnlockNdrrimi MundshemVIBER+37744189135...
21 maj 17:54
140 €
Gjakovë
VW POLO 1.9 TDI, modeli GOAL, i posa rexhistruar -04
VW POLO 1.9 TDI, modeli GOAL, i posa rexhistruarVetura Posedon: Klimatronik dy zonale, xhamat me rrymBordkompjuter, Pasq...
21 maj 17:53
4999 €
Prishtinë
QIRA. Banesë me qira në lagjen B. i Diellit.
Banesë me qira në lagjen B. i Diellit.Banesa gjendet afër sh.f. “ Ismail Qemaili “.Banesa ka k&...
21 maj 17:53
220 €
Prishtinë
Maqina per prodhimin e akulit sapo te ardhura nga ch
Ne gjendje perfekte te gatshme per ppunVIBER 37744189135...
21 maj 17:53
188 €
Gjakovë
TOKA PREJ 1500M2 BUZE PLAZHIT NE QERRET KAVAJE ```
SHITET TOKA PREJ 15ARI(1500M2 )BUZE PLAZHIT NE QERRET KAVAJE KA MUNDSI NDRRIMI ME BANESA NE PRISHTINEQMIMI-37000€/A...
21 maj 17:53
37000 €
Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE 290M2, 400M, ÇAGLLAVICE AFER PRISHTINES ```
Përshkrim i senditSHITET SHTEPI NE ÇAGLLAVICE AFER PRISHTINES. SHTEPIA NDODHET NE LAGJEN ME 40 SHTEPI TE NJEJTA....
21 maj 17:53
150000 €
Prishtinë
SHES FIAT PUNTO 1.2 BENZIN - SOLE - FULL EKSTRA - VITI 96 -
SHES FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ( SOLE ) SHUM PAK HARGJON MOTORRI NUK NIHET QE O DHEZ ESHT PA ASNJE VREJTJE VITI I PRODHIMIT ...
21 maj 17:53
Me Marreveshje
Prishtinë
BANESE ME QERA NE DARDANI -TE ORA
Leshoj banesen me qera ne Dardani te Ora me sakt afer VIVA FRESH,banesa gjendet ne katin e 4 dhe ka ket renditje :sallon...
21 maj 17:52
250 €
Prishtinë
Kerkoj me qira nje banese të PARKU I QYTETIT
Kerkoj me qira nje banese të PARKUPartneri juaj për• qiramarrje • qiradhënje • shitblerje ...
21 maj 17:52
Me Marreveshje
Prishtinë
Hp 2133 mini 10 inc Lcd
Hp 2133 Mini LaptopLCD: 10 InchProcesori: 1.60 GhzRam Memorie : 1Gb Hard Disk : 320 GbBateria e mban prej 3-4 ore...
21 maj 17:52
100 €
Prishtinë
BANESE ME QIRA TE QAFA-TE SHKOLLA 'METO BAJRAKTARI'^
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne lagjen Qafa, me konkretisht tek shkolla Meto Bajraktari. banesa eshte ndertim ...
21 maj 17:52
250 €
Prishtinë
BANES ME QIRA TE KOMUNA E RE-VIP TREGTIA^
Leshoj me qira banesen, e cila gjndet ne Lagjen Arbëria, te Komuna e Re. Banesa eshte ndertim i VIP Tregtisë, ...
21 maj 17:52
300 €
Prishtinë
SHITET TRUALLI TE SPITALET-EULEXI PRISHTIN/
Shiten 4 ari truall ne Lagjen E Spitalit. Trualli posedon infrastruktur komplete rruga e asfaltume me trotuar me ndriqim...
21 maj 17:52
Me Marreveshje
Prishtinë
KATE SHTEPIE me HYRJE te VEQANT afer RRETHIT*
Leshoj katin e shtepis me hyrje te veqant ne katin e 3, ne lagje te spitalit e mobiluar ne tersi me kushte te mira banim...
21 maj 17:51
200 €
Prishtinë
BANESE ME QERA NE QEDER TE QYTETIT AFER GRANDIT
Leshoj me qera banesen e cila gjendet ne qender te Prishtines, afer hotelit Grand, banesa eshte na katin e 4, eshte e re...
21 maj 17:51
430 €
Prishtinë
BANESE ME QERA NE ULPIANE - TE LESNA
Leshoj me qera banesen ne Ulpiane te Lesna me saktesishte perballe Fakultetit Filologjik. Banesa gjindet ne katin e I es...
21 maj 17:51
400 €
Prishtinë
SHITET BANESA NE FUSHKOSOVE-TEK APOLLONIA^
Shitet Banesa, 96 metra NETO, e cila gjindet rruges per Fushkosove, me konkretisht ndertim i Tregtise, kompleksi 'Apollo...
21 maj 17:51
56000 €
Prishtinë
Banese me QIRA ne EMSHIR (KALABRI)
Leshoj banese me qira ne lagjen emshir (Kalabri).Banesa eshte ndertim i Fiojnes.Eshte ne katin e 3.Eshte shume mire e mo...
21 maj 17:51
Me Marreveshje
Prishtinë
BANESE 4 DHOMSHE ME QIRA-NE LAGJE SPITALIT-TE SUPER VIVA^
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne Lagje te Spitalit, me konkretisht tek super VIVA. Banesa gjindet ne katin e 5,...
21 maj 17:51
370 €
Prishtinë
Faqja 1 nga 2456