Na kontaktoni
 • Të gjitha kategoritë
 • Automjete
  • Vetura
  • Kamionë
  • Autobus / Furgone
  • Rimorkio
  • Makina te demtuara per pjese rezerve
  • Automjete kampingu
  • Automjete bujqesore
  • Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
  • Autopjese dhe paisje
  • Pjese per Motore dhe Motoqikleta
  • Anije dhe skutera per uje
  • Biçikleta
  • Motore (mbi 50 cc)
  • Motoqikleta (nen 50 cc)
 • Patundshmeri
  • Shtepi / Vila
  • Apartment / Banesa
  • Dhoma
  • Shtepiza
  • Truall / Toke
  • Garazh
 • Elektronikë
  • Telefona celulare
  • Kompjutera
  • Pjese per kompjuter
  • Programe / Softuer
  • Shtesa per telefon celulare
  • TV / LCD / Plasma
  • Fotoaparate
  • Shtepiza loje
  • Lojra per PC / Videolojra
  • Audio / CD / Stereo
  • DVD / Blu-Ray Player
  • Shtesa per kompjuter
 • Shtepi & Familje
  • Teknik dhe paisje
  • Mobilje
  • Dekorime
  • Makina dhe vegla
  • Materiale ndertimi
 • Sport & Rekreacion
  • Paisje per sport
  • Instrumente muzikore dhe paisje
  • Kafshe shtepiake
  • Veshje / Kepuce / Ore
  • Libra / Revista
  • Bileta / Udhetime
  • Koleksione
 • Biznes & Punësime
  • Lokale / Punetori / Magazina
  • Biznes ne shitje / me qera
  • Makineri dhe inventare
  • Kafshe ferme
  • Sherbime
  • Punesime
 • Të gjitha vendet
 • Kosovë
  • Rajoni i Gjakovës
  • Rajoni i Pejës
  • Rajoni i Prishtinës
  • Rajoni i Prizrenit
  • Rajoni i Mitrovicës
  • Rajoni i Ferizajit
  • Rajoni i Gjilanit
 • Shqipëri
  • Rajoni i Tiranës
  • Rajoni i Durrësit
  • Rajoni i Vlorës
  • Rajoni i Kukësit
  • Rajoni i Shkodrës
  • Rajoni i Elbasanit
  • Rajoni i Dibrës
  • Rajoni i Fierit
  • Rajoni i Beratit
  • Rajoni i Korçës
  • Rajoni i Gjirokastrës
  • Rajoni i Lezhës
 • Maqedoni
  • Rajoni i Shkupit
  • Rajoni i Tetovës
  • Rajoni i Gostivarit
  • Rajoni i Kumanovës
  • Rajoni i Ohërit
  • Rajoni i Manastirit
  • Rajoni i Kerçovës
  • Rajoni i Prilepit
  • Rajoni i Strumicës
  • Rajoni i Velesit
  • Rajoni i Koçanit
  • Rajoni i Kavadarit
  • Rajoni i Gjevgjelit
  • Rajoni i Shtipit

Kategorite:
Çmimi:


Nga deri

Vendi:

Te gjitha
Ganiture
#3-shat shtrihen per fjetje,#Jane shume te ruajtur,#Per informata me te hollesishme na kontakto ne numrin e telefonit te...
6 prill 00:15
360400 €
Vushtrri
Shitet Urgjet Ä°nventar te Sallonit Komplet Frizer Meshkujt
Shes Inventar te Sallonit Komplet Frizer Meshkujt shesimi te Gjithat Paisjet nuk e bojemi Damas vetem Koplet Ä° vent...
6 prill 00:14
1800 €
Prishtinë
Kafaz SHTEPI DEKORATIVE PER KOPESHT
Kafaz special dekorativ per lepuj, qen dhe zogj130 x 70 x 140 DimensionetPermban: Pjesen e poshtme e hapur e rrethuar me...
5 prill 22:10
Me Marreveshje
Prishtinë
Kafaz SHTEPI DEKORATIVE PER KOPESHT
Kafaz special dekorativ per lepuj, qen dhe zogj130 x 70 x 140 DimensionetPermban: Pjesen e poshtme e hapur e rrethuar me...
5 prill 21:15
Me Marreveshje
Prishtinë
shitet Invertari per sallon te meshkujve
shitet invertari per sallon te meshkujve mundet mu perdor edhe per femra ose boj ndrrrim me najsen qi um konvenon , nje...
5 prill 18:10
200210 €
Prishtinë
Skulptura te punuara nga druri
Këto skulptura janë te punuara nga druri janë te punuara profesionalisht ata qe ja din vleren e din se qf...
5 prill 17:14
Me Marreveshje
Pejë
Kafaz SHTEPI DEKORATIVE PER KOPESHT
Kafaz special dekorativ per lepuj, qen dhe zogj130 x 70 x 140 DimensionetPermban: Pjesen e poshtme e hapur e rrethuar me...
5 prill 15:11
Me Marreveshje
Prishtinë
Moler color's 0.50m² Mob: <.::044 296 933::.>
Moler profesionalist Bëjmë lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj… Si dhe rin...
5 prill 14:38
Me Marreveshje
Prishtinë
Krevatë per fjetje
Shes krevatë per fjetje ne gjendje te mir . Gjatësia : 2 metra Gjerësia : 1.60 metra...
5 prill 13:11
110 €
Prishtinë
Bejme Renovimin e Mobiljeve
Bejme Renovimin e Mobiljeve Kauqave te ndryshem me skaj dhe shtof cilesor dhe te gjitha llojeve ...
5 prill 11:02
Me Marreveshje
URGJENT SHES TREULESIN
Treulesi eshte shume pak i perdorur, ne gjendje te rregullt, shume i pershtatshem. Gjatesia 2 metra. Vendndodhja: Prish...
5 prill 07:16
150 €
Prishtinë
URGJENT ----FOTELE TE KUQE SHUMM LIRE VETEM 30 EURO
Shes fotelen e kuqe eshte e ruajtun per cmim vetem 30 euro,shum pak e perdorur esht kjo ne fotokush osht i interesuar na...
5 prill 05:12
2530 €
Prishtinë
----URGJENT.... -----Treules me cmim te lire vetem 30 euro
shes kauqin 3 ules treshe , por nuk shtrihet pasi qe nuk i punojn bagllamt i ka te prishta.eshte i rujtun kush deshiron ...
5 prill 05:12
30 €
Prishtinë
URGJENT ----FOTELE TE KUQE SHUMM LIRE VETEM 30 EURO
Shes fotelen e kuqe eshte e ruajtun per cmim vetem 30 euro,shum pak e perdorur esht kjo ne fotokush osht i interesuar na...
5 prill 04:11
2530 €
Prishtinë
----URGJENT.... -----Treules me cmim te lire vetem 30 euro
shes kauqin 3 ules treshe , por nuk shtrihet pasi qe nuk i punojn bagllamt i ka te prishta.eshte i rujtun kush deshiron ...
5 prill 04:11
30 €
Prishtinë
Lokal me qira ne PRISHTIN
jap me qira lokalin me qira ne prishtin "KODRA E TRIMAVE "buze rrugez kryesore ka.Lokali ka 50 metra ...
5 prill 00:16
Me Marreveshje
Prishtinë
Karrika tavolin apo ulse
tavolina me ulse vetem ky komplet osht shum jan te mira pesh shtepi per teras apo lokal shum jan te shtrengune qmimi ...
5 prill 00:09
150 €
Fushë Kosovë
Kafaz SHTEPI DEKORATIVE PER KOPESHT
Kafaz special dekorativ per lepuj, qen dhe zogj130 x 70 x 140 DimensionetPermban: Pjesen e poshtme e hapur e rrethuar me...
4 prill 21:10
Me Marreveshje
Prishtinë
Jap lokalin me qira
jap lokalin me qira "KODRA ETRIMAVE"prishtin buze rruges kryesore lokali eshte 50 metra katror ...
4 prill 19:10
Me Marreveshje
Prishtinë
Prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve
prodhojm riparojm dhe punojm te gjitha llojet e mobiljeve me porosi per qdo informate mund te na kontaktoni ne numrat e ...
4 prill 17:14
Me Marreveshje
Pejë
Faqja 1 nga 55